Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники галузі
1991.06-1992.03 - Міністр зовнішньоекономічних зв'язків УкраїниКравченко Валерій Олександрович
1991.12-1992.02 - Міністр торгівлі УкраїниТимофєєв Володимир Сергійович
1992.03-1992.06 - Міністр економіки УкраїниЛановий Володимир Тимофійович
1992.03-1992.10 - Міністр зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі УкраїниВоронков Анатолій Миколайович
1992.10-1993.04 - Міністр економіки УкраїниПинзеник Віктор Михайлович
1992.10-1993.09 - Міністр зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі УкраїниГерц Іван Іванович
1993.04-1993.08 - Міністр економіки УкраїниБанніков Юрій Олександрович
1993.08-1995.07 - Міністр економіки УкраїниШпек Роман Васильович
1993.10-1994.08 - Міністр зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі УкраїниСлєпічев Олег Іванович
1994.08-1995.07 - Міністр зовнішніх економічних зв'язків УкраїниОсика Сергій Григорович
1995.07-1997.02 - Міністр економіки УкраїниГуреєв Василь Миколайович
1995.07-1999.01 - Міністр зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі УкраїниОсика Сергій Григорович
1997.02-1997.07 - Міністр економіки УкраїниЄхануров Юрій Іванович
1997.07-1998.04 - Міністр економіки УкраїниСуслов Віктор Іванович
1998.04-1999.12 - Міністр економіки УкраїниРоговий Василь Васильович
1999.01-2000.01 - Міністр зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі УкраїниГончарук Андрій Іванович
1999.12-2000.07 - Міністр економіки УкраїниТігіпко Сергій Леонідович
2000.08-2001.06 - Міністр економіки УкраїниРоговий Василь Васильович
2001.08-2002.11 - Міністр економіки та з питань европейської інтеґрації УкраїниШлапак Олександр Віталійович
2002.11-2004.01 - Міністр економіки та з питань европейської інтеґрації УкраїниХорошковський Валерій Іванович
2004.01-2005.02 - Міністр економіки та з питань европейської інтеґрації УкраїниДеркач Микола Іванович
2005.02-2005.09 - Міністр економіки та з питань европейської інтеґрації УкраїниТерьохін Сергій Анатолійович
2005.09-2006.08 - Міністр економіки УкраїниЯценюк Арсеній Петрович
2006.08-2007.03 - Міністр економіки УкраїниМакуха Володимир Олексійович
2007.03-2010.03 - Міністр економіки УкраїниДанилишин Богдан Михайлович
2010.03-2010.12 - Міністр економіки УкраїниЦушко Василь Петрович
2010.12-2012.02 - 1-й віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі УкраїниКлюєв Андрій Петрович
2012.03-2012.12 - Міністр економічного розвитку і торгівлі УкраїниПорошенко Петро Олексійович
2012.12-2014.02 - Міністр економіки УкраїниПрасолов Ігор Миколайович
2014.02-2014.09 - Міністр економічного розвитку і торгівлі УкраїниШеремета Павло Михайлович
2014.12-2016.04 - Міністр економічного розвитку і торгівлі УкраїниАбромавичус Айварас
2016.04-2019.08 - Мінстр економічного розвитку і торгівлі УкраїниКубів Степан Іванович
2019.08-2020.03 - Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарстваМилованов Тимофій Сергійович
2020.03.-2021.05 - Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства УкраїниПетрашко Ігор Ростиславович
2021.05-11.2021 - 1-й віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки УкраїниЛюбченко Олексій Миколайович
Див.також:


Роздрукувати довідку