Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Колишні керівники галузі
1991.05-1992.12 - Міністр інвестицій і будівництва УкраїниБорисовський Володимир Захарович
1991.08-1992.05 - Голова Державного комітету у справах будівництва, архітектури і охорони історичного середовища Гусаков Володимир Миколайович
1992.12-1994.07 - Міністр України у справах будівництва і архітектуриСербін Юрій Сергійович
1994.07-1997.08 - Голова Державного комітету України у справах містобудування і архітектуриГусаков Володимир Миколайович
1995.03-1997.09 - Голова Державного комітету України з житлового і комунального господарства УкраїниОнищук Георгій Ілліч
1997.08-2001.06 - Голова Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики УкраїниГусаков Володимир Миколайович
2001.06-2002.04 - Голова Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики УкраїниЧереп Валерій Іванович
2002.04-2005.02 - Голова Державного комітету України з житлового і комунального господарства УкраїниСемчук Григорій Михайлович
2002.05-2005.03 - Голова Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики УкраїниЧереп Валерій Іванович
2005.02.-2005.12 - Голова Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики УкраїниКучеренко Олексій Юрійович
2005.09-2006.08 - Міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства УкраїниКачур Павло Степанович
2006.08-2007.03 - Міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства УкраїниРибак Володимир Васильович
2007.03-2010.03 - Міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства УкраїниКучеренко Олексій Юрійович
2007.03-2010.03 - Міністр реґіонального розвитку та будівництва УкраїниКуйбіда Василь Степанович
2010.03-2010.06 - Міністр реґіонального розвитку та будівництва УкраїниПопов Олександр Павлович
2010.03-2010.12 - Міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства УкраїниЯцуба Володимир Григорович
2010.06-2010.12 - Міністр реґіонального розвитку та будівництва УкраїниХіврич Юрій Єгорович
2011.06 - 2010.12 - Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства УкраїниТихонов Віктор Миколайович
Див.також:


Роздрукувати довідку