Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2024

Дата оновлення БД 17.07.2024

Колишні керівники паливно-енергетичної галузі України
1982-1993.01 - Міністр енергетики та електрифікації УкраїниСкляров Віталій Федорович
1993.08-1995.07 - Міністр енергетики та електрифікації УкраїниСеменюк Вілен Миронович
1995.07-1996.06 - Міністр енергетики та електрифікації УкраїниШеберстов Олексій Миколайович
1996.07-1997.07 - Міністр енергетики та електрифікації УкраїниБочкарьов Юрій Георгійович
1997.07-1999.02 - Міністр енергетики УкраїниШеберстов Олексій Миколайович
1999.02-1999.12 - Міністр енергетики УкраїниПлачков Іван Васильович
1999.12-2000.06 - Міністр палива та енергетики УкраїниТулуб Сергій Борисович
2000.07-2001.03 - Міністр палива та енергетики УкраїниЄрмілов Сергій Федорович
2001.03-2001.11 - Міністр палива та енергетики УкраїниСташевський Станіслав Телісфорович
2001.11-2002.11 - Міністр палива та енергетики УкраїниГайдук Віталій Анатолійович
2002.11-2004.03 - Міністр палива та енергетики УкраїниЄрмілов Сергій Федорович
2004.03-2005.02 - Міністр палива та енергетики УкраїниТулуб Сергій Борисович
2005.02-2006.08 - Міністр палива та енергетики УкраїниПлачков Іван Васильович
2006.08-2007.12 - Міністр палива та енергетики УкраїниБойко Юрій Анатолійович
2007.12-2010.03 - Міністр палива та енергетики УкраїниПродан Юрій Васильович
2010.03-2010.12 - Міністр палива та енергетики УкраїниБойко Юрій Анатолійович
2010.12-2012.12 - Міністр енергетики та вугільної промисловостіБойко Юрій Анатолійович
2012.12-2014.02 - Міністр енергетики та вугільної промисловостіСтавицький Едуард Анатолійович
2014.02-2014.11 - Міністр енергетики та вугільної промисловостіПродан Юрій Васильович
2014.12-2016-04 - Міністр енергетики та вугільної промисловостіДемчишин Володимир Васильович
2016.04-2019.08 - Міністр енергетики та вугільної промисловостіНасалик Ігор Степанович
2019.09-2020.04 - Міністр енергетики УкраїниОржель Олексій Анатолійович
2020.04-2020.05 - В.о. Міністра енергетики УкраїниШубін Віталій Миколайович
2020.05-2020.12 - В.о. Міністра енергетики УкраїниБуславець Ольга Анатоліївна
2020.12-2021.04 - В.о. Міністра енергетики УкраїниВітренко Юрій Юрійович
Див.також:


Роздрукувати довідку