Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2024

Дата оновлення БД 17.07.2024

Колишні керівники Міністерства охорони здоров'я України
1991.06-1994.07 - Міністр охорони здоров'я УкраїниСпіженко Юрій Прокопович
1994.07-1994.08 - Міністр охорони здоров'я УкраїниМальцев Володимир Іванович
1994.08-1995.02 - Міністр охорони здоров'я УкраїниБобров Володимир Олексійович
1995.07-1996.07 - Міністр охорони здоров'я УкраїниКороленко Євген Сергійович
1996.09-1999.01 - Міністр охорони здоров'я УкраїниСердюк Андрій Михайлович
1999.01-2000.01 - Міністр охорони здоров'я УкраїниБогатирьова Раїса Василівна
2000.01-2002.11 - Міністр охорони здоров'я УкраїниМоскаленко Віталій Федорович
2002.11-2005.02 - Міністр охорони здоров'я УкраїниПідаєв Андрій Володимирович
2005.02-2005.09 - Міністр охорони здоров'я УкраїниПоліщук Микола Єфремович
2005.10-2007.03 - Міністр охорони здоров'я УкраїниПоляченко Юрій Володимирович
2007.03-2010.03 - Міністр охорони здоров'я УкраїниКнязевич Василь Михайлович
2010.03-2010.12 - Міністр охорони здоров'я УкраїниМитник Зіновій Миколайович
2010.12-2011.05 - Міністр охорони здоров'я УкраїниЄмець Ілля Миколайович
2011.05-2012.02 - Міністр охорони здоров'я УкраїниАніщенко Олександр Володимирович
2012.12-2014.02 - Міністр охорони здоров'я УкраїниБогатирьова Раїса Василівна
2014.02-2014.10 - Міністр охорони здоров'я УкраїниМусій Олег Степанович
2014.12-2016.04 - Міністр охорони здоров' я УкраїниКвіташвілі Олександр
2016.07-2019.08 - В. о. Міністра охорони здоров'я УкраїниСупрун Уляна Надія
2019.08-2020.03 - Міністр охорони здоров'я УкраїниСкалецька Зоряна Степанівна
2020.03-2020.03 - Міністр охорони здоров'яЄмець Ілля Миколайович
2020.03-2021.05 - Міністр охорони здоров'я УкраїниСтепанов Максим Володимирович
Див.також:


Роздрукувати довідку