Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Міністерства внутрішніх справ України
1991.06-1994.07 - Міністр внутрішніх справ УкраїниВасилишин Андрій Володимирович
1994.07-1995.07 - Міністр внутрішніх справ України Радченко Володимир Іванович
1995.07-2001.03 - Міністр внутрішніх справ України Кравченко Юрій Федорович
2001.03-2003.08 - Міністр внутрішніх справ УкраїниСмирнов Юрій Олександрович
2003.08-2005.02 - Міністр внутрішніх справ УкраїниБілоконь Микола Васильович
2005.02-2006.12 - Міністр внутрішніх справ УкраїниЛуценко Юрій Віталійович
2006.12-2007.12 - Міністр внутрішніх справ УкраїниЦушко Василь Петрович
2007.12-2010.03 - Міністр внутрішніх справ УкраїниЛуценко Юрій Віталійович
2010.03-2011.11 - Міністр внутрішніх справ УкраїниМогильов Анатолій Володимирович
2011.11-2014.02 - Міністр внутрішніх справ УкраїниЗахарченко Віталій Юрійович
2014.02-2021.07 - Міністр внутрішніх справ УкраїниАваков Арсен Борисович
2021.07-2023.01 - Міністр внутрішніх справ УкраїниМонастирський Денис Анатолійович
Див.також:


Роздрукувати довідку