Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Колишні керівники Міністерства закордонних справ України
1990.07-1994.08 - Міністр закордонних справ України Зленко Анатолій Максимович
1994.08-1998.04 - Міністр закордонних справ України Удовенко Генадій Йосипович
1998.04-2000.09 - Міністр закордонних справ України Тарасюк Борис Іванович
2000.10-2003.09 - Міністр закордонних справ УкраїниЗленко Анатолій Максимович
2003.09-2005.02 - Міністр закордонних справ УкраїниГрищенко Костянтин Іванович
2005.02-2007.01 - Міністр закордонних справ України Тарасюк Борис Іванович
2007.03-2007.12 - Міністр закордонних справ УкраїниЯценюк Арсеній Петрович
2007.12-2009.03 - Міністр закордонних справ УкраїниОгризко Володимир Станіславович
2009.03-2010.03 - Міністр закордонних справ УкраїниПорошенко Петро Олексійович
2010.03-2012.12 - Міністр закордонних справ УкраїниГрищенко Костянтин Іванович
2012.12-2014.02 - Міністр закордонних справ УкраїниКожара Леонід Олександрович
2014.02-2014.06 - В.о. міністра закордонних справ УкраїниДещиця Андрій Богданович
2016.04-2019.08 - Міністр закордонних справ УкраїниКлімкін Павло Анатолійович
Див.також:


Роздрукувати довідку