Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2024

Дата оновлення БД 17.07.2024

Колишні керівники Міністерства юстиції України
1990.08-1992.05 - Міністр юстиції УкраїниБойко Віталій Федорович
1992.05-1995.08 - Міністр юстиції України Онопенко Василь Васильович
1995.09-1997.08 - Міністр юстиції України Головатий Сергій Петрович
1997.08-2002.05 - Міністр юстиції України Станік Сюзанна Романівна
2002.05-2005.02 - Міністр юстиції України Лавринович Олександр Володимирович
2005.02-2005.09 - Міністр юстиції України Зварич Роман Михайлович
2005.09-2006.08 - Міністр юстиції України Головатий Сергій Петрович
2006.11-2007.12 - Міністр юстиції України Лавринович Олександр Володимирович
2007.12-2010.03 - Міністр юстиції України Оніщук Микола Васильович
2010.03-2013.07 - Міністр юстиції УкраїниЛавринович Олександр Володимирович
2013.07-2014.02 - Міністр юстиції УкраїниЛукаш Олена Леонідівна
2014.02-2019.08 - Міністр юстиції УкраїниПетренко Павло Дмитрович
Див.також:


Роздрукувати довідку