Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники КРУ та фінінспеції
1992-1997.10 - Заступник Міністра фінансів України - начальник Головного контрольно-ревізійного управлінняТахтай Володимир Єпіфанович
1997.10-2000.03 - Заступник Міністра фінансів України - начальник Головного контрольно-ревізійного управлінняКаленський Микола Миколайович
2000.03-2001.07 - Голова Головного контрольно-ревізійного управління УкраїниКаленський Микола Миколайович
2001.07-2005.02 - Голова Головного контрольно-ревізійного управління УкраїниГерманчук Петро Кузьмович
2005.03-2005.09 - Голова Головного контрольно-ревізійного управління УкраїниСивульський Микола Іванович
2005.09-2006.08 - Голова Головного контрольно-ревізійного управління УкраїниРубан Наталія Іванівна
2006.08-2007.12 - Голова Головного контрольно-ревізійного управління УкраїниАндрєєв Петро Петрович
2007.12-2009.12 - Голова Головного контрольно-ревізійного управління УкраїниСивульський Микола Іванович
2010.12-2014.03 - Голова Державної фінансової інспекції УкраїниАндрєєв Петро Петрович
2014.04-2015.04 - Голова Державної фінансової інспекції УкраїниГордієнко Микола Григорович
2015.07-2019.09 - Голова Державної фінансової інспекції України, Голова Державної аудиторської служби УкраїниГаврилова Лідія Володимирівна
2020.01-2020.04 - Голова Офісу фінансового контролюБуграк Ігор Михайлович
2020.04-2022.11 - Голова Державної аудиторської службиПліс Геннадій Володимирович
Див.також:


Роздрукувати довідку