Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Ради міністрів АР Крим
1993.05-1994.02 - голова Ради міністрів Республіки КримСамсонов Борис Іванович
1994.01-1995.03 - президент Автономної Республіки КримМєшков Юрій Олександрович
1994.10-1995.12 - прем'єр-міністр Уряду Автономної Республіки Крим Франчук Анатолій Романович
1996.03-1997.06 - прем'єр-міністр АР Крим, голова Ради міністрів АР КримДемиденко Аркадій Федорович
1997.06-1998.06 - голова Ради міністрів Автономної Республіки КримФранчук Анатолій Романович
1998.05-2001.07 - голова Ради міністрів АР КримКуніцин Сергій Володимирович
2001.07-2002.04 - голова Ради міністрів АР КримГорбатов Валерій Миронович
2002.04-2005.04 - голова Ради міністрів АР КримКуніцин Сергій Володимирович
2005.04-2005.09 - голова Ради міністрів АР КримМатвієнко Анатолій Сергійович
2005.09-2006.06 - голова Ради міністрів АР КримБурдюгов Анатолій Федорович
2006.06-2010.03 - голова Ради міністрів АР КримПлакіда Віктор Тарасович
2010.03-2011.08 - голова Ради міністрів АР КримДжарти Василь Георгійович
2011.08-2014.03 - голова Ради міністрів АР КримМогильов Анатолій Володимирович
Див.також:


Роздрукувати довідку