Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Верховної Ради АР Крим
1991.03-1994.02 - голова ВР Автономної Республіки КримБагров Микола Васильович
1994.05-1995.07 - голова ВР Автономної Республіки КримЦеков Сергій Павлович
1995.07-1996.10 - голова ВР Автономної Республіки КримСупрунюк Євгеній Володимирович
1996.10-1997.02 - голова ВР Автономної Республіки КримКисельов Василь Олексійович
1997.02-1998.04 - голова ВР Автономної Республіки КримГриценко Анатолій Павлович
1998.05-2002.04 - голова ВР Автономної Республіки КримКуніцин Сергій Володимирович
2002.04-2006.05 - голова ВР Автономної Республіки КримДейч Борис Давидович
2006.05-2010.03 - голова ВР Автономної Республіки КримГриценко Анатолій Павлович
2010.03-2014.03 - голова ВР Автономної Республіки КримКонстантинов Володимир Андрійович
Див.також:


Роздрукувати довідку