Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Волинської обласної ради
1990.04-1992.02 - голова Волинської облради Блаженчук Володимир Іванович
1992.06-1998.04 - голова Волинська облрадаКлімчук Борис Петрович
1998.04-2006.05 - голова Волинська облрадиДмитрук Василь Павлович
2006.05-2010.11 - голова Волинської облрадиГрицюк Анатолій Петрович
2010.11-2014.02 - голова Волинської облрадиВойтович Володимир Іванович
2014.02-2015.11 - голова Волинської облрадиВітер Валентин Степанович
2015.12-2019.08 - голова Волинської облрадиПалиця Ігор Петрович
2019.07-2020.11 - голова Волинської облрадиВахович Ірина Михайлівна
Див.також:


Роздрукувати довідку