Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Дніпропетровської обласної ради
1992.04-1994.07 - голова Дніпропетровської облрадиБогатир Віктор Васильович
1994.06-1998.05 - голова Дніпропетровської облрадиЛазаренко Павло Іванович
1998.05-2002.04 - голова Дніпропетровської облрадиДубінін Едуард Владиславович
2002.05-2004.12 - голова Дніпропетровської облрадиБулавка Галина Іллівна
2004.12-2006.04 - голова Дніпропетровської облрадиШвець Микола Антонович
2006.08-2010.04 - голова Дніпропетровської облрадиВілкул Юрій Григорович
2010.06-2015.10 - голова Дніпропетровської облрадиУдод Євген Григорович
2015.12-2019.11 - голова Дніпропетровської облрадиПригунов Гліб Олександрович
2019.11-2020.12 - голова Дніпропетровської облрадиОлійник Святослав Васильович
Див.також:


Роздрукувати довідку