Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Донецької обласної державної адміністрації
1992.03-1995.03 - представник Президента України в Донецькій областіСмірнов Юрій Костянтинович
1994.07-1995.07 - голова Донецького облвиконкомуЩербань Володимир Петрович
1995.07-1996.07 - голова Донецької облдержадміністраціїЩербань Володимир Петрович
1996.07-1997.05 - голова Донецької облдержадміністраціїПоляков Сергій Васильович
1997.05-2002.11 - голова Донецької облдержадміністраціїЯнукович Віктор Федорович
2002.11-2005.01 - голова Донецької облдержадміністраціїБлизнюк Анатолій Михайлович
2005.02-2006.05 - голова Донецької облдержадміністраціїЧупрун Вадим Прокопович
2006.05-2010.03 - голова Донецької облдержадміністраціїЛогвиненко Володимир Іванович
2010.03-2011.07 - голова Донецької облдержадміністраціїБлизнюк Анатолій Михайлович
2011.07-2014.02 - голова Донецької облдержадміністраціїШишацький Андрій Володимирович
2014.03-2014.10 - голова Донецької облдержадміністраціїТарута Сергій Олексійович
2014.10-2015.06 - голова Донецької облдержадміністраціїКіхтенко Олександр Тимофійович
2015.06-2018.06 - голова Донецької облдежадміністраціїЖебрівський Павло Іванович
2018.06-2019.07 - голова Донецької облдержадміністраціїКуць Олександр Іванович
2019.07-2023.09 - голова Донецької облдержадміністраціїКириленко Павло Олександрович
Див.також:


Роздрукувати довідку