Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Донецької обласної ради
1990.04-1992.04 - голова Донецької облрадиСмірнов Юрій Костянтинович
1992.11-1994.07 - голова Донецької облрадиЧупрун Вадим Прокопович
1994.07-1996.10 - голова Донецької облрадиЩербань Володимир Петрович
1996.10-1999.05 - голова Донецької облрадиПономарьов Іван Дмитрович
1999.05-2001.05 - голова Донецької облрадиЯнукович Віктор Федорович
2001.05-2006.04 - голова Донецької облрадиКолесніков Борис Вікторович
2006.04-2010.04 - голова Донецької облрадиБлизнюк Анатолій Михайлович
2010.04-2011.07 - голова Донецької облрадиШишацький Андрій Володимирович
2011.08-2014.02 - голова Донецької облрадиФедорук Андрій Михайлович
2014.02-2014.04 - голова Донецької облрадиШишацький Андрій Володимирович
Див.також:


Роздрукувати довідку