Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Житомирської обласної державної адміністрації
1990.04-1991.06 - голова Житомирського облвиконкомуМалиновський Антон Станіславович
1992.03-1994.07 - представник Президента України в Житомирській областіМалиновський Антон Станіславович
1994.07-1995.07 - голова Житомирського облвиконкомуМалиновський Антон Станіславович
1995.07-1998.04 - голова Житомирської облдержадміністраціїМалиновський Антон Станіславович
1998.04-2001.08 - голова Житомирської облдержадміністраціїЛушкін Володимир Андрійович
2001.08-2004.01 - голова Житомирської облдержадміністраціїРудченко Микола Миколайович
2004.01-2005.02 - голова Житомирської облдержадміністраціїРижук Сергій Миколайович
2005.02-2005.12 - голова Житомирської облдержадміністраціїЖебрівський Павло Іванович
2005.12-2006.05 - голова Житомирської облдержадміністраціїСинявська Ірина Максимівна
2006.06-2006.12 - голова Житомирської облдержадміністраціїАндрійчук Юрій Андрійович
2006.12-2007.10 - голова Житомирської облдержадміністраціїПавленко Юрій Олексійович
2007.10-2010.03 - голова Житомирської облдержадміністраціїЗабела Юрій Володимирович
2010.03-2014.02 - голова Житомирської облдержадміністраціїРижук Сергій Миколайович
2014.02-2014.07 - голова Житомирської облдержадміністраціїКізін Сидір Васильович
2014.07-2016.08 - голова Житомирської облдержадміністраціїМашковський Сергій Олександрович
2016.08-2019.06 - голова Житомирської облдержадміністраціїГундич Ігор Петрович
Див.також:


Роздрукувати довідку