Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Житомирської обласної ради
1991.08-1992.03 - голова Житомирської облрадиМалиновський Антон Станіславович
1992.04-1994.06 - голова Житомирської облрадиРашевський Станіслав Ілліч
1994.07-1998.04 - голова Житомирської облрадиМалиновський Антон Станіславович
1998.04-2006.04 - голова Житомирської облрадиВойтенко Архип Борисович
2006.04-2008.01 - голова Житомирської облрадиСинявська Ірина Максимівна
2008.02-2010.11 - голова Житомирської облрадиФранцуз Віталій Йосипович
2010.11-2014.02 - голова Житомирської облрадиЗапаловський Йосип Антонович
2014.02-2015.11 - голова Житомирської облрадиФранцуз Віталій Йосипович
2015.11-2016.09 - голова Житомирської облрадиЛабунська Анжеліка Вікторівна
2016.09-2020.11 - голова Житомирської облрадиШирма Володимир Васильович
Див.також:


Роздрукувати довідку