Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Закарпатської обласної ради
1990.04-1991.10 - голова Закарпатської облрадиВолощук Михайло Юрійович
1992.04-1994.05 - голова Закарпатської облрадиДорчинець Дмитро Федорович
1994.07-1998.04 - голова Закарпатської облрадиУстич Сергій Іванович
1998.04-2002.04 - голова Закарпатської облрадиІванчо Іван Васильович
2002.04-2006.04 - голова Закарпатської облрадиАндрусь Микола Іванович
2006.04-2010.11 - голова Закарпатської облрадиКічковський Михайло Михайлович
2014.10-2015.11 - голова Закарпатської облрадиЧубірко Володимир Володимирович
2015.12-2020.12 - голова Закарпатської облрадиРівіс Михайло Михайлович
2020.12-2021.10 - голова Закарпатської облрадиПетров Олексій Геннадійович
Див.також:


Роздрукувати довідку