Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Колишні керівники Запорізької обласної державної адміністрації
1990.05-1992.04 - голова Запорізького облвиконкомуДем'янов Володимир Васильович
1992.04-1992.10 - представник Президента України в Запорізькій областіДем'янов Володимир Васильович
1992.11-1994.08 - глава Запорізької облдержадміністраціїБочкарьов Юрій Георгійович
1994.07-1995.07 - голова Запорізького облвиконкомуПохвальський Вячеслав Володимирович
1995.07-1998.04 - голова Запорізької облдержадміністраціїПохвальський Вячеслав Володимирович
1998.04-1999.01 - голова Запорізької облдержадміністраціїКуратченко Володимир Олександрович
1999.01-1999.11 - голова Запорізької облдержадміністраціїКарташов Євген Григорович
2000.06-2001.03 - голова Запорізької облдержадміністраціїКучеренко Олексій Юрійович
2001.03-2003.07 - голова Запорізької облдержадміністраціїКарташов Євген Григорович
2003.07-2005.01 - голова Запорізької облдержадміністраціїБерезовський Володимир Петрович
2005.02-2005.11 - голова Запорізької облдержадміністраціїАртеменко Юрій Анатолійович
2005.12-2007.12 - голова Запорізької облдержадміністраціїЧервоненко Євген Альфредович
2008.09-2010.03 - голова Запорізької облдержадміністрації 
2008.09-2010.03 - голова Запорізької облдержадміністраціїСтарух Олександр Васильович
2010.03-2011.11 - голова Запорізької облдержадміністраціїПетров Борис Федорович
2011.11-2014.03 - голова Запорізької облдержадміністраціїПеклушенко Олександр Миколайович
2014.03-2014.10 - голова Запорізької облдержадміністраціїБаранов Валерій Олексійович
2015.02-2015.03 - голова Запорізької облдержадміністраціїРезніченко Валентин Михайлович
2015.04-2015.12 - голова Запорізької облдержадміністраціїСамардак Григорій Вікторович
2016.04-2019.08 - голова Запорізької облдержадміністраціїБриль Костянтин Іванович
2019.09-2020.06 - голова Запорізької облдержадміністраціїТуринок Віталій Вікторович
2020.06-2020.12 - голова Запорізької облдержадміністраціїБоговін Віталій Вікторович
2020.12-2023.01 - голова Запорізької облдержадміністраціїСтарух Олександр Васильович
2023.02-2024.02 - голова Запорізької облдержадміністраціїМалашко Юрій Анатолійович
Див.також:


Роздрукувати довідку