Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Запорізької обласної ради
1991-1992.04 - голова Запорізької облрадиДем'янов Володимир Васильович
1992.04-1998.04 - голова Запорізької облрадиПохвальський Вячеслав Володимирович
1998.04-2006.06 - голова Запорізької облрадиБерезовський Володимир Петрович
2006.06-2010.03 - голова Запорізької облрадиНефьодов Олександр Степанович
2010.03-2013.06 - голова Запорізької облрадиМатвієнко Павло Дмитрович
2013.06-2015.12 - голова Запорізької облрадиМежейко Віктор Іванович
2015.12-2020.12 - голова Запорізької облрадиСамардак Григорій Вікторович
Див.також:


Роздрукувати довідку