Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Івано-Франківської обласної державної адміністрації
1991.01-1992.06 - голова Івано-Франківського облвиконкомуЯковина Микола Михайлович
1992.03-1995.02 - представник Президента України в Івано-Франківській областіПавлик Василь Остапович
1994.07-1995.07 - голова Івано-Франківського облвиконкомуВолковецький Степан Васильович
1995.07-1997.02 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїВолковецький Степан Васильович
1997.02-2005.01 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїВишиванюк Михайло Васильович
2005.02-2007.10 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїТкач Роман Володимирович
2007.10-2010.03 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїПалійчук Микола Васильович
2010.03-2013.11 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїВишиванюк Михайло Васильович
2013.11-2014.02 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїЧуднов Василь Михайлович
2014.03-2014.09 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїТроценко Андрій Володимирович
2014.09-2019.06 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїГончарук Олег Романович
2019.08-2020.02 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїШмигаль Денис Анатолійович
2020.04-2020.11 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїФедорів Віталій Васильович
2020.12-2021.07 - голова Івано-Франківської облдержадміністраціїБойчук Андрій Михайлович
Див.також:


Роздрукувати довідку