Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Колишні керівники Київської обласної державної адміністрації
1990.04-1992.07 - голова Київського облвиконкомуСінько Василь Данилович
1992.03-1995.03 - представник Президента України в Київській областіКапштик Іван Маркович
1994.07-1995.07 - голова Київського облвиконкомуСінько Василь Данилович
1995.07-1996.09 - голова Київської облдержадміністраціїСінько Василь Данилович
1996.09-2005.01 - голова Київської облдержадміністраціїЗасуха Анатолій Андрійович
2005.01-2006.05 - голова Київської облдержадміністраціїЖовтяк Євген Дмитрович
2006.06-2009.05 - голова Київської облдержадміністраціїУльянченко Віра Іванівна
2009.09-2010.03 - голова Київської облдержадміністраціїВакараш Віктор Михайлович
2010.03-2014.02 - голова Київської облдержадміністраціїПрисяжнюк Анатолій Йосипович
2014.03-2016.02 - голова Київської облдержадміністраціїШандра Володимир Миколайович
2016.02-2016.09 - голова Київської облдержадміністраціїМельничук Максим Дмитрович
2016.10-2018.10 - голова Київської облдержадміністраціїГорган Олександр Любомирович
2018.10-2019.07 - голова Київської облдержадміністраціїТерещук Олександр Дмитрович
2019.07-2019.10 - голова Київської облдержадміністраціїБно-Айріян Михайло Каренович
2019.10-2020.03 - голова Київської облдержадміністраціїЧернишов Олексій Михайлович
2020.06-2022.02 - голова Київської облдержадміністраціїВолодін Василь Геннадійович
2022.02-2022.03 - голова Київської облдержадміністраціїКулеба Олексій Володимирович
2022.03-2022.05 - голова Київської облдержадміністраціїПавлюк Олександр Олексійович
2022.05-2023.01 - голова Київської облдержадміністраціїКулеба Олексій Володимирович
Див.також:


Роздрукувати довідку