Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Київської обласної ради
1990.09-1998.04 - голова Київської облрадиСінько Василь Данилович
1998.04-2000.10 - голова Київської облрадиБаранюк Микола Дмитрович
2000.11-2001.09 - голова Київської облрадиЗасуха Анатолій Андрійович
2001.09-2003.09 - голова Київської облрадиБаранюк Микола Дмитрович
2003.09-2004.12 - голова Київської облрадиПриймаченко Микола Іванович
2005.02-2006.04 - голова Київської облрадиПриймаченко Микола Іванович
2006.04-2010.04 - голова Київської облрадиМайбоженко Володимир Володимирович
2010.04-2014.02 - голова Київської облрадиКачний Олександр Сталіноленович
2014.02-2015.11 - голова Київської облрадиБабенко Микола Вікторович
2015.11-2019.05 - голова Київської облрадиСтарикова Ганна Віталіївна
2019.05-2020.10 - голова Київської облрадиСтариченко Микола Анатолійович
2020.11-2021.04 - голова Київської облрадиСкляров Олександр Іванович
Див.також:


Роздрукувати довідку