Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Кіровоградської обласної ради
1992.02-1992.03 - голова Кіровоградської облрадиСухомлин Микола Олексійович
1992.04-1994.07 - голова Кіровоградської облрадиДолиняк Володимир Андрійович
1994.07-1999.12 - голова Кіровоградської облрадиСухомлин Микола Олексійович
1999.12-2006.04 - голова Кіровоградської облрадиСибірцев Василь Іванович
2006.04-2010.11 - голова Кіровоградської облрадиСухомлин Микола Олексійович
2010.11-2014.02 - голова Кіровоградської облрадиКовальчук Микола Михайлович
2014.02-2020.12 - голова Кіровоградської облрадиЧорноіваненко Олександр Анатолійович
Див.також:


Роздрукувати довідку