Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Луганської обласної державної адміністрації
1992.01-1992.04 - голова Луганського облвиконкомуКасьянов Анатолій Васильович
1992.03-1995.04 - представник Президента України в Луганській областіХананов Едуард Ахатович
1994.07-1995.07 - голова Луганського облвиконкомуКупін Петро Олександрович
1995.07-1995.10 - голова Луганської облдержадміністраціїКупін Петро Олександрович
1995.11-1996.08 - в.о. голови Луганської облдержадміністраціїФоменко Генадій Петрович
1996.08-1998.04 - голова Луганської облдержадміністраціїФоменко Генадій Петрович
1998.04-2005.01 - голова Луганської облдержадміністраціїЄфремов Олександр Сергійович
2005.02-2005.11 - голова Луганської облдержадміністраціїДанілов Олексій Мячеславович
2005.11-2006.04 - голова Луганської облдержадміністраціїМоскаль Геннадій Геннадійович
2006.04-2010.03 - голова Луганської облдержадміністраціїАнтіпов Олександр Миколайович
2010.03-2014.03 - голова Луганської облдержадміністраціїПристюк Володимир Миколайович
2014.03-2014.05 - голова Луганської облдержадміністраціїБолотських Михайло Васильович
2014.05-2014.09 - т. в. о. голови Луганської облдержадміністраціїВерігіна Ірина Костянтинівна
2014.09-2015.07 - голова Луганської облдержадміністраціїМоскаль Геннадій Геннадійович
2015.07-2016.04 - голова Луганської облдержадміністраціїТука Георгій Борисович
2016.04-2018.11 - голова Луганської облдержадміністраціїГарбуз Юрій Григорійович
2018.11-2019.07 - в.о. голови Луганської облдержадміністраціїФіль Сергій Олександрович
2019.07-2019.10 - голова Луганської облдержадміністраціїКомарницький Віталій Мар'янович
2019.10-2023.03 - голова Луганської облдержадміністраціїГайдай Сергій Володимирович
Див.також:


Роздрукувати довідку