Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Луганської обласної ради
1990.04-1994.07 - голова Луганської облрадиКасьянов Анатолій Васильович
1994.08-1995.08 - голова Луганської облрадиКупін Петро Олександрович
1996.09-1998.04 - голова Луганської облрадиДайнеко Леонід Іванович
1998.04-2006.04 - голова Луганської облрадиТихонов Віктор Миколайович
2006.04-2010.03 - голова Луганської облрадиГоленко Валерій Миколайович
2010.03-2010.11 - голова Луганської облрадиПристюк Володимир Миколайович
2010.10-2014 - голова Луганської облрадиГоленко Валерій Миколайович
Див.також:


Роздрукувати довідку