Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Львівської обласної державної адміністрації
1990.04-1992.04 - голова Львівського облвиконкомуЧорновіл Вячеслав Максимович
1992.03-1994.07 - представник Президента України у Львівській областіДавимука Степан Антонович
1994.07-1995.07 - голова Львівського облвиконкомуГоринь Микола Миколайович
1995.07-1997.02 - голова Львівської облдержадміністраціїГоринь Микола Миколайович
1997.02-1999.01 - голова Львівської облдержадміністраціїГладій Михайло Васильович
1999.01-2001.03 - голова Львівської облдержадміністраціїСенчук Степан Романович
2001.03-2002.04 - голова Львівської облдержадміністраціїГладій Михайло Васильович
2002.04-2003.06 - голова Львівської облдержадміністраціїЯнків Мирон Дмитрович
2003.06-2004.12 - голова Львівської облдержадміністраціїСендега Олександр Степанович
2005.02-2008.02 - голова Львівської облдержадміністраціїОлійник Петро Михайлович
2008.09-2010.04 - голова Львівської облдержадміністраціїКміть Микола Іванович
2010.12-2011.11 - голова Львівської облдержадміністраціїЦимбалюк Михайло Михайлович
2011.11-2013.03 - голова Львівської облдержадміністраціїКостюк Михайло Дмитрович
2013.03-2013.10 - голова Львівської облдержадміністраціїШемчук Віктор Вікторович
2013.10-2014.02 - голова Львівської облдержадміністраціїСало Олег Михайлович
2014.03-2014.08 - голова Львівської облдержадміністраціїСех Ірина Ігорівна
2014.12-2019.06 - голова Львівської облдержадміністраціїСинютка Олег Михайлович
2019.07-2019.12 - голова Львівської облдержадміністраціїМальський Маркіян Маркіянович
Див.також:


Роздрукувати довідку