Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Полтавської обласної ради
1991.01-1994.06 - голова Полтавської облрадиГопей Іван Олександрович
1994.06-1998.04 - голова Полтавської облрадиЗалудяк Микола Іванович
1998.04-2002.04 - голова Полтавської облрадиПолієвець Олександр Васильович
2002.04-2002.09 - голова Полтавської облрадиТомін Євген Фролович
2002.09-2006.04 - голова Полтавської облрадиГришко Володимир Васильович
2006.09-2010.03 - голова Полтавської облрадиУдовіченко Олександр Васильович
2010.03-2014.02 - голова Полтавської облрадиМомот Іван Михайлович
2014.02-2015.11 - голова Полтавської облрадиВорона Петро Васильович
Див.також:


Роздрукувати довідку