Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Рівненської обласної ради
1992.04-1994.07 - голова Рівненської облрадиПрищепа Петро Купріянович
1994.06-1998.04 - голова Рівненської облрадиВасилишин Роман Данилович
1998.04-2002.04 - голова Рівненської облрадиКорилкевич Данило Михайлович
2006.04-2010.11 - голова Рівненської облрадиДанильчук Олександр Юрійович
2010.11-2014.02 - голова Рівненської облрадиКічатий Юрій Святославович
2014.02-2015.11 - голова Рівненської облрадиКириллов Михайло Михайлович
2015.11-2016.03 - голова Рівненської облрадиКовальчук Володимир Олександрович
2016.03-2016.09 - голова Рівненської облрадиКорнійчук Олександр Васильович
2016.09-2018.02 - голова Рівненської облрадиДраганчук Микола Миколайович
2018.02-2020.12 - голова Рівненської облрадиДанильчук Олександр Юрійович
Див.також:


Роздрукувати довідку