Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Сумської обласної ради
1991.01-1992.03 - голова Сумської облрадиЄпіфанов Анатолій Олександрович
1992.03-1994.06 - голова Сумської облрадиБондаренко Анатолій Дмитрович
1994.06-1999.06 - голова Сумської облрадиЄпіфанов Анатолій Олександрович
1999.07-2006.04 - голова Сумської облрадиБерфман Марк Абрамович
2006.04-2009.06 - голова Сумської облрадиШапошнік Вячеслав Іванович
2009.06-2010.11 - голова Сумської облрадиТокар Володимир Миколайович
2010.11-2014.02 - голова Сумської облрадиМихайленко Генадій Володимирович
2014.02-2014.12 - голова Сумської облрадиКлочко Микола Олексійович
2015.12-2016.12 - голова Сумської облрадиСалатенко Семен Павлович
2016.12-2020.12 - голова Сумської облрадиТокар Володимир Миколайович
Див.також:


Роздрукувати довідку