Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Тернопільської обласної державної адміністрації
1990.01-1992.01 - голова Тернопільського облвиконкомуОлійник Василь Михайлович
1992.01-1992.04 - голова Тернопільського облвиконкомуБойко Богдан Федорович
1992.03-1994.01 - представник Президента України у Тернопільській областіГром'як Роман Теодорович
1994.02-1994.07 - представник Президента України у Тернопільській областіКосенко Борис Григорович
1994.07-1995.07 - голова Тернопільського облвиконкомуКосенко Борис Григорович
1995.07-1996.09 - голова Тернопільської облдержадміністраціїКосенко Борис Григорович
1996.09-1998.04 - голова Тернопільської облдержадміністраціїБойко Богдан Федорович
1999.09-2002.04 - голова Тернопільської облдержадміністраціїКоломийчук Василь Степанович
2002.04-2004.07 - голова Тернопільської облдержадміністраціїКурницький Іван Іванович
2004.07-2005.01 - голова Тернопільської облдержадміністраціїЦимбалюк Михайло Михайлович
2005.02-2007.10 - голова Тернопільської облдержадміністраціїСтойко Іван Михайлович
2007.11-2010.04 - голова Тернопільської облдержадміністраціїЧижмарь Юрій Васильович
2010.04-2014.02 - голова Тернопільської облдержадміністраціїХоптян Валентин Антонович
2014.02-2014.11 - голова Тернопільської облдержадміністраціїСиротюк Олег Мирославович
2014.11-2019.06 - голова Тернопільської облдержадміністраціїБарна Степан Степанович
2019.11 - 2020.03 - голова Тернопільської облдержадміністраціїСопель Ігор Михайлович
2020.03 - 2023.12 - голова Тернопільської облдержадміністраціїТруш Володимир Любомирович
Див.також:


Роздрукувати довідку