Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Тернопільської обласної ради
1990.11-1992.01 - голова Тернопільської облрадиОлійник Василь Михайлович
1992.01-1994.07 - голова Тернопільської облрадиБойко Богдан Федорович
1994.06-1996.11 - голова Тернопільської облрадиКосенко Борис Григорович
1996.11-1998.04 - голова Тернопільської облрадиБойчук Іван Васильович
1998.04-2002.04 - голова Тернопільської облрадиОлійник Василь Михайлович
2002.05-2006.05 - голова Тернопільської облрадиЖукінський Анатолій Олександрович
2006.05-2009.03 - голова Тернопільської облрадиМиколенко Михайло Архипович
2009.03-2012.11 - голова Тернопільської облрадиКайда Олексій Петрович
2013.10-2015.12 - голова Тернопільської облрадиХомінець Василь Петрович
2015.12-2020.11 - голова Тернопільської облрадиОвчарук Віктор Вікторович
Див.також:


Роздрукувати довідку