Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Колишні керівники Харківської обласної державної адміністрації
1992.04-1994.07 - представник Президента України у Харківській областіМасельський Олександр Степанович
1994.06-1995.07 - голова Харківського облвиконкомуМасельський Олександр Степанович
1995.07-1996.04 - голова Харківської облдержадміністраціїМасельський Олександр Степанович
1996.05-1996.08 - в.о. голови Харківської облдержадміністраціїДьомін Олег Олексійович
1996.08-2000.10 - голова Харківської облдержадміністраціїДьомін Олег Олексійович
2000.10-2004.12 - голова Харківської облдержадміністраціїКушнарьов Євгеній Петрович
2004.12-2005.02 - голова Харківської облдержадміністраціїМасельський Степан Іванович
2005.02-2010.02 - голова Харківської облдержадміністраціїАваков Арсен Борисович
2010.03-2014.02 - голова Харківської облдержадміністраціїДобкін Михайло Маркович
2014.03-2015.02 - голова Харківської облдержадміністраціїБалута Ігор Миронович
2015.02-2016.08 - голова Харківської облдержадміністраціїРайнін Ігор Львович
2016.10-2019.11 - голова Харківської облдержадміністраціїСвітлична Юлія Олександрівна
2019.11-2020.11 - голова Харківської облдержадміністраціїКучер Олексій Володимирович
Див.також:


Роздрукувати довідку