Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Колишні керівники Харківської обласної ради
1991-1992.04 - голова Харківської облрадиМасельський Олександр Степанович
1992.04-1994.07 - голова Харківської облрадиТягло Володимир Миколайович
1994.07-1996.04 - голова Харківської облрадиМасельський Олександр Степанович
1996.07-2002.02 - голова Харківської облрадиТягло Володимир Миколайович
2002.04-2004.11 - голова Харківської облрадиКолєснік Олексій Миколайович
2005.02-2006.04 - голова Харківської облрадиШаповалов Олег Володимирович
2006.04-2008.10 - голова Харківської облрадиСалигін Васілій Вікторовіч
2008.10-2020.12 - голова Харківської облрадиЧернов Сергій Іванович
2020.12-2021.08 - голова Харківської облрадиТовмасян Артур Едмарович
Див.також:


Роздрукувати довідку