Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Херсонської обласної державної адміністрації
1991.03-1992.04 - голова Херсонського облвиконкомуКушнеренко Михайло Михайлович
1992.03-1994.07 - представник Президента України у Херсонській областіМельников Олександр Тихонович
1994.07-1995.07 - голова Херсонського облвиконкомуЖолобов Віталій Михайлович
1995.07-1996.06 - голова Херсонської облдержадміністраціїЖолобов Віталій Михайлович
1996.06-1996.08 - в.о. голови Херсонської облдержадміністраціїКарасик Юрій Михайлович
1996.08-1997.07 - голова Херсонської облдержадміністраціїКарасик Юрій Михайлович
1997.07-1998.04 - голова Херсонської облдержадміністраціїКушнеренко Михайло Михайлович
1998.04-1999.07 - голова Херсонської облдержадміністраціїКасьяненко Анатолій Іванович
1999.07-2001.11 - голова Херсонської облдержадміністраціїВербицький Олександр Євгенович
2001.12-2002.05 - голова Херсонської облдержадміністраціїКравченко Юрій Федорович
2002.05-2004.07 - голова Херсонської облдержадміністраціїЮрченко Анатолій Петрович
2004.07-2004.10 - голова Херсонської облдержадміністраціїДовгань Сергій Васильович
2004.10-2005.01 - голова Херсонської облдержадміністраціїХодаковський Володимир Федорович
2005.01-2010.03 - голова Херсонської облдержадміністраціїСіленков Борис Віталійович
2010.03-2010.06 - голова Херсонської облдержадміністраціїГриценко Анатолій Павлович
2010.06-2014.02 - голова Херсонської облдержадміністраціїКостяк Микола Михайлович
2014.03-2014.08 - голова Херсонської облдержадміністраціїОдарченко Юрій Віталійович
2014.09-2015.12 - голова Херсонської облдержадміністраціїПутілов Андрій Станіславович
2016.04-2019.04 - голова Херсонської облдержадміністраціїГордєєв Андрій Анатолійович
2019.04-2020.12 - голова Херсонської облдержадміністраціїГусєв Юрій Веніамінович
2021.03-2021.10 - голова Херсонської облдержадміністраціїКозир Сергій В'ячеславович
2021.10-2022.07 - голова Херсонської облдержадміністраціїЛагута Геннадій Миколайович
2022.08-2023.01 - голова Херсонської облдержадміністраціїЯнушевич Ярослав Володимирович
Див.також:


Роздрукувати довідку