Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Херсонської обласної ради
1990.04-1994.07 - голова Херсонської облрадиКушнеренко Михайло Михайлович
1994.07-1996.06 - голова Херсонської облрадиЖолобов Віталій Михайлович
1996.08-2002.04 - голова Херсонської облрадиТретьяков Валерій Михайлович
2002.05-2002.10 - голова Херсонської облрадиЮрченко Анатолій Петрович
2002.10-2006.05 - голова Херсонської облрадиХодаковський Володимир Федорович
2006.05-2010.07 - голова Херсонської облрадиДемьохін Володимир Анатолійович
2010.07-2014.02 - голова Херсонської облрадиПелих Віктор Григорович
2015.12-2016.09 - голова Херсонської облрадиПутілов Андрій Станіславович
2016.09-2020.12 - голова Херсонської облрадиМангер Владислав Миколайович
Див.також:


Роздрукувати довідку