Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Хмельницької обласної державної адміністрації
1990.04-1992.03 - голова Хмельницького облвиконкомуГусельников Євген Якович
1992.03-1994.06 - представник Президента України у Хмельницькій областіГусельников Євген Якович
1994.06-1995.07 - голова Хмельницького облвиконкомуГусельников Євген Якович
1995.07-1998.09 - голова Хмельницької облдержадміністраціїГусельников Євген Якович
1998.09-2004.07 - голова Хмельницької облдержадміністраціїЛундишев Віктор Миколайович
2004.07-2005.01 - голова Хмельницької облдержадміністраціїКоцемир Віктор Францович
2005.02-2005.02 - голова Хмельницької облдержадміністраціїОлуйко Віталій Миколайович
2005.03-2006.07 - голова Хмельницької облдержадміністраціїГладуняк Іван Васильович
2006.07-2007.11 - голова Хмельницької облдержадміністраціїБуханевич Олександр Миколайович
2007.11-2010.03 - голова Хмельницької облдержадміністраціїГавчук Іван Карлович
2010.03-2014.03 - голова Хмельницької облдержадміністраціїЯдуха Василь Степанович
2014.03-2014.09 - голова Хмельницької облдержадміністраціїПрус Леонід Іванович
2015.03-2015.12 - голова Хмельницької облдержадміністраціїЗагородний Михайло Васильович
2016.04-2018.05 - голова Хмельницької облдержадміністраціїКорнійчук Олександр Олександрович
2018.05-2019.06 - голова Хмельницької облдержадміністраціїЛозовий Вадим Миколайович
2019.11-2020.11 - голова Хмельницької облдержадміністраціїГабінет Дмитро Анатолійович
2020.12-2023.03 - голова Хмельницької облдержадміністраціїГамалій Сергій Вячеславович
Див.також:


Роздрукувати довідку