Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Хмельницької обласної ради
1991.02-1992.03 - голова Хмельницької облрадиГусельников Євген Якович
1992.04-1994.07 - голова Хмельницької облрадиМажаров Петро Іванович
1994.06-1998.04 - голова Хмельницької облрадиГусельников Євген Якович
1998.04-2002.04 - голова Хмельницької облрадиПриступа Микола Іванович
2002.04-2006.04 - голова Хмельницької облрадиОвчарук Анатолій Онисимович
2006.05-2010.11 - голова Хмельницької облрадиГладуняк Іван Васильович
2010.11-2014.03 - голова Хмельницької облрадиДерикот Микола Васильович
2014.02-2015.11 - голова Хмельницької облрадиГончар Іван Ярославович
2015.11-2020.12 - голова Хмельницької облрадиЗагородний Михайло Васильович
Див.також:


Роздрукувати довідку