Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Черкаської обласної державної адміністрації
1991.09-1992.03 - голова Черкаського облвиконкомуЯстреб Костянтин Пилипович
1992.03-1994.01 - представник Президента України у Черкаській областіЯстреб Костянтин Пилипович
1994.02-1995.02 - представник Президента України у Черкаській областіЦибенко Василь Григорович
1994.07-1995.07 - голова Черкаського облвиконкомуЦибенко Василь Григорович
1995.07-1998.06 - голова Черкаської облдержадміністраціїЦибенко Василь Григорович
1998.06-1999.09 - голова Черкаської облдержадміністраціїДаниленко Анатолій Степанович
1999.09-2002.11 - голова Черкаської облдержадміністраціїЛук'янець Володимир Лукич
2002.11-2005.01 - голова Черкаської облдержадміністраціїЛьошенко Вадим Олексійович
2005.02-2010.03 - голова Черкаської облдержадміністраціїЧеревко Олександр Володимирович
2010.03-2014.03 - голова Черкаської облдержадміністраціїТулуб Сергій Борисович
2014.03-2018.11 - голова Черкаської облдержадміністраціїТкаченко Юрій Олегович
2018.11-2019.06 - голова Черкаської облдержадміністраціїВельбівець Олександр Іванович
2019.07-2019.11 - голова Черкаської облдержадміністраціїШевченко Ігор Юрійович
2019.11-2020.08 - голова Черкаської облдержадміністраціїБоднар Роман Миколайович
2020.08-2021.01 - голова Черкаської облдержадміністраціїСергійчук Сергій Іванович
2021.01-2022.03 - голова Черкаської облдержадміністраціїСкічко Олександр Олександрович
Див.також:


Роздрукувати довідку