Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Черкаської обласної ради
1991.09-1992.03 - голова Черкаської облрадиЯстреб Костянтин Пилипович
1992.04-1994.06 - голова Черкаської облрадиКапралов Генадій Іванович
1994.06-1998.04 - голова Черкаської облрадиЦибенко Василь Григорович
1998.04-2001.07 - голова Черкаської облрадиЛук'янець Володимир Лукич
2001.07-2005.08 - голова Черкаської облрадиКапралов Генадій Іванович
2005.08-2006.04 - голова Черкаської облрадиПавліченко Віктор Васильович
2006.04-2010.11 - голова Черкаської облрадиГресь Володимир Анатолійович
2010.11-2014.02 - голова Черкаської облрадиЧерняк Валерій Петрович
2014.02-2015.11 - голова Черкаської облрадиКоваленко Валентина Михайлівна
2015.11-2018.11 - голова Черкаської облрадиВельбівець Олександр Іванович
Див.також:


Роздрукувати довідку