Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Чернівецької обласної державної адміністрації
1990.01-1992.04 - голова Чернівецького облвиконкомуГнатишин Іван Миколайович
1992.04-1994.06 - представник Президента України у Чернівецькій областіГнатишин Іван Миколайович
1994.06-1995.07 - голова Чернівецького облвиконкомуГнатишин Іван Миколайович
1995.07-1996.04 - голова Чернівецької облдержадміністраціїГнатишин Іван Миколайович
1996.05-1996.09 - в.о. голови Чернівецької облдержадміністраціїФіліпчук Георгій Георгійович
1996.09-1998.05 - голова Чернівецької облдержадміністраціїФіліпчук Георгій Георгійович
1998.06-2003.07 - голова Чернівецької облдержадміністраціїБауер Теофіл Йозефович
2003.07-2005.01 - голова Чернівецької облдержадміністраціїРоманів Михайло Васильович
2005.01-2006.05 - голова Чернівецької облдержадміністраціїТкач Микола Васильович
2006.05-2010.03 - голова Чернівецької облдержадміністраціїКуліш Володимир Іванович
2010.03-2014.03 - голова Чернівецької облдержадміністраціїПапієв Михайло Миколайович
2014.03-2014.10 - голова Чернівецької облдержадміністраціїВанзуряк Роман Степанович
2015.02-2018.11 - голова Чернівецької облдержадміністраціїФищук Олександр Георгійович
2019.11-2022.07 - голова Чернівецької облдержадміністраціїОсачук Сергій Дмитрович
Див.також:


Роздрукувати довідку