Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Чернігівської обласної державної адміністрації
1990.03-1992.04 - голова Чернігівского облвиконкомуЛисенко Олександр Степанович
1992.03-1995.02 - представник Президента України у Чернігівській областіМельничук Валентин Васильович
1994.07-1995.07 - голова Чернігівского облвиконкомуШаповал Петро Дмитрович
1995.07-1998.04 - голова Чернігівської облдержадміністраціїШаповал Петро Дмитрович
1998.04-1999.08 - голова Чернігівської облдержадміністраціїКаскевич Михайло Григорович
1999.08-2002.11 - голова Чернігівської облдержадміністраціїБутко Микола Петрович
2002.12-2005.01 - голова Чернігівської облдержадміністраціїМельничук Валентин Васильович
2005.02-2005.12 - голова Чернігівської облдержадміністраціїАтрошенко Владислав Анатолійович
2005.12-2007.07 - голова Чернігівської облдержадміністраціїЛаврик Микола Іванович
2007.07-2014.02 - голова Чернігівської облдержадміністраціїХоменко Володимир Миколайович
2014.03-2014.09 - голова Чернігівської облдержадміністраціїІвашко Володимир Олександрович
2015.03-2018.07 - голова Чернігівської облдержадміністраціїКуліч Валерій Петрович
2018.11-2019.06 - голова Чернігівської облдержадміністраціїМисник Олександр Петрович
2019.10-2020.10 - голова Чернігівської облдержадміністраціїПрокопенко Андрій Леонідович
2020.10-2021.07 - голова Чернігівської облдержадміністраціїКоваленко Анна Миколаївна
Див.також:


Роздрукувати довідку