Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Чернігівської обласної ради
1991.07-1994.07 - голова Чернігівської облрадиЛисенко Олександр Степанович
1994.07-2001.04 - голова Чернігівської облрадиШаповал Петро Дмитрович
2001.04-2006.04 - голова Чернігівської облрадиКовальов Василь Олексійович
2006.04-2010.11 - голова Чернігівської облрадиРоманова Наталія Андріївна
2010.11-2014.02 - голова Чернігівської облрадиМельник Анатолій Іванович
2014.02-2015.11 - голова Чернігівської облрадиЗвєрєв Микола Вікторович
2015.11-2020.12 - голова Чернігівської облрадиВдовенко Ігор Станіславович
Див.також:


Роздрукувати довідку