Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Колишні керівники Київської міської державної адміністрації
1991.09-1992.03 - в.о. голови Київского міськвиконкомуМосіюк Олександр Миколайович
1992.03-1993.04 - представник Президента України у місті КиєвіСалій Іван Миколайович
1993.04-1994.07 - представник Президента України у місті КиєвіКосаківський Леонід Григорович
1994.07-1995.07 - голова Київского міськвиконкомуКосаківський Леонід Григорович
1995.07-1996.07 - голова Київської міськдержадміністраціїКосаківський Леонід Григорович
1996.05-1996.08 - в.о. голови Київської міськдержадміністраціїОмельченко Олександр Олександрович
1996.08-2006.04 - голова Київської міськдержадміністраціїОмельченко Олександр Олександрович
2006.04-2010.10 - голова Київської міськдержадміністраціїЧерновецький Леонід Михайлович
2010.11-2014.01 - голова Київської міськдержадміністраціїПопов Олександр Павлович
2014.01-2014.03 - голова Київської міськдержадміністраціїМакеєнко Володимир Володимирович
2014.03-2014.06 - голова Київської міськдержадміністраціїБондаренко Володимир Дмитрович
Див.також:


Роздрукувати довідку