Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Колишні керівники Київської міської ради
1991.09-1992.03 - в.о. голови Київської міськрадиМосіюк Олександр Миколайович
1992.03-1994.07 - голова Київської міськрадиНестеренко Василь Павлович
1994.07-1997.06 - голова Київської міськрадиКосаківський Леонід Григорович
1997.06-1998.04 - голова Київської міськрадиКосаківський Леонід Григорович
1998.04-2006.04 - голова Київської міськрадиОмельченко Олександр Олександрович
2006.04-2008.05 - голова Київської міськрадиЧерновецький Леонід Михайлович
2008.05-2012.07 - голова Київської міськрадиЧерновецький Леонід Михайлович
Див.також:


Роздрукувати довідку