Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Севастопольської міської ради
1991.02-1992.03 - голова Севастопольської міськрадиЄрмаков Іван Федосович
1992.05-1998.04 - голова Севастопольської міськрадиСеменов Віктор Михайлович
1998.04-2002.04 - голова Севастопольської міськради 
2002.04-2006.04 - голова Севастопольської міськрадиБорисов Валентин Михайлович
2006.04-2010.04 - голова Севастопольської міськрадиСаратов Валерій Володимирович
2010.04-2014.03 - голова Севастопольської міськрадиДойников Юрій Васильович
Див.також:


Роздрукувати довідку