Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Колишні керівники галузі житлово-комунального господарства
08.2019.08-2020.02 - Міністр розвитку громад і територій УкраїниБабак Альона Валеріївна
1995.03-1997.09 - Голова Державного комітету України з житлового і комунального господарства УкраїниОнищук Георгій Ілліч
2001.06-2002.04 - Голова Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики УкраїниЧереп Валерій Іванович
2002.04-2005.02 - Голова Державного комітету України з житлового і комунального господарства УкраїниСемчук Григорій Михайлович
2005.02.-2005.12 - Голова Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики УкраїниКучеренко Олексій Юрійович
2010.03-2010.12 - Міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства УкраїниЯцуба Володимир Григорович
2011.07-2012.12 - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства УкраїниБлизнюк Анатолій Михайлович
2012.12-2014.02 - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства УкраїниТемник Геннадій Павлович
2014.02-2014.11 - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства УкраїниГройсман Володимир Борисович
2014.12-2019.08 - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства УкраїниЗубко Геннадій Григорович
2020.02-2020.03 - Віцепрем'єр-міністр України - Міністр розвитку громад і територій УкраїниШмигаль Денис Анатолійович
2020.03-2022.11 - Міністр розвитку громад та територій УкраїниЧернишов Олексій Михайлович
Див.також:


Роздрукувати довідку