Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Болєщук Володимир Михайлович; Терноп. облрада, 1-й заст. голови (з 11.2020).
Н. 17.12.1974 (м.Тернопіль); одружений; син Іван-Ростислав, дочка Соломія.
Осв.: Терноп. академія нар. господарства, Ін-т економіки та управління, "Економіка підприємств".
1996-01.2004 - гол. спеціаліст відділу житлових субсидій Тернопільської райдержадмін., радник голови Тернопільської райради з соц.-ек. питань, нач. фонду комунального майна в Тернопільському р-ні. 2004-05 - помічник-консультант нар. деп. України Я.Джоджика. 03.2005-06.10 - голова Тернопільської райдержадмін. 2010-02.11 -  начальник головного управління з питань сім'ї, молоді, спорту і туризму, начальник управління туризму Тернопільської облдержадмін. 2011-12 - начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Терноп. міськради. 2013-15 - заступник ґендиректора корпорації «Агропродсервіс» із соціально-економічних питань. Голова фракції "Наша Україна" в Терноп. облраді (2003-04), чл. УНП (2001-03.15); заст. голови Терноп. обл. орг. УНП (2003-15). Член ПП «За майбутнє», голова Тернопільської обласної організації ПП «За майбутнє».
Орден "За заслуги" III ст. (01.2010).
Контакти:


Роздрукувати довідку