Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2024

Дата оновлення БД 20.07.2024

Шамрай Олександр Григорович; Черкас. облдержадмін., заст. голови (з 09.2022).
Н. 03.08.1970 (с.Завадівка, Кам'янський р-н, Черкас. обл.); дружина Тетяна Анатоліївна - соц. педагог; дочка Юлія (1993).
Осв.: Кіровогр. пед. ін-т, іст. ф-т (1987-92), "Історія та педагогіка"; Дніпроп. реґіон. ін-т держ. управління при Президентові України (2000-03), магістр державного управління.
09.1987-06.92 - студент Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна. 09.1991-09.98 - учитель історії Кам'янської ЗОШ N 1. 09.1998-07.2000 - заст. голови з гуманітарних і соц. питань, 08.2000-03.03 - інструктор-методист відділу освіти, 03.2003-06.05 - заст. голови з питань економіки та підприємництва Кам'янської райдержадмін. З 09.2005 - викладач катеди історії України, катедри економіки управління та підприємництва Кам'янської філії Черкас. держ. технол. ун-ту. 04.2006-11.10 - Кам'янський міський голова. 02.2011-12.14 - начальник відділу освіти Кам'янської районної державної адміністрації. 12.2014-08.21 - голова Кам'янської районної організації профспілки працівників освіти і науки України. 08.2021-09.22 - директор КЗ "Телепинський ліцей Кам'янської міської ради Черкаської області".
Контакти:


Роздрукувати довідку