Уряд реорганізував Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації, створивши центральний орган виконавчої влади з реалізації політики у сфері електронного урядування – Державну службу з питань електронного урядування – діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Відповідна постанова Кабінету Міністрів України прийнята 4 травня 2014 року.

Згідно з постановою, Міністерство освіти і науки є правонаступником прав та обов’язків Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації з питань реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

Таким чином Міністерству освіти і науки будуть повернуті повноваження в управлінні наукою. Це дозволить розвивати інфраструктуру наукових досліджень, зокрема шляхом інтеграції вищої освіти та науки.

Колишній Державний комітет України з питань науки, інновацій та інформатизації.

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України (Держінформнауки України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки, молоді та спорту України (далі – Міністр). Держінформнауки України входить до системи органів виконавчої влади та утворюється для реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, інформатизації, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, створення умов для розвитку інформаційного суспільства.
Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.06.2024

Дата оновлення БД 17.06.2024

Міністерство цифрової трансформації України (до 02.09.2019 - Державне агентство з питань електронного урядування України)
03150 м. Київ; вул. Ділова, 24
207-1740
Віце-прем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - Міністр цифрової трансформаціїФедоров Михайло Альбертович
1-й заступник МіністраВискуб Олексій Анатолійович
207-1736
Заст. Міністра з питань європейської інтеграціїІонан Валерія Едуардівна
Заступник МіністраШелест Олександр Володимирович
Заступник МіністраБорняков Олександр Сергійович
Заступник МіністраДубинський Георгій Петрович
Державний секретар МіністерстваТурчак Іван Миронович
Див.також:


Роздрукувати довідку