Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2024

Дата оновлення БД 17.07.2024

Васьков Юрій Юрійович, к.тех.н.; заст. Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури (з 12.2022).
Н. 27.10.1979 (м.Одеса).
Осв.: Одес. держ. морська академія (2002), "Морське судноводіння"; Одес. нац. юридична академія (2004), "Правознавство"; Національний морський університет (2006), "Організація перевезень і управління на транспорті"; Міжнародний інститут ділових відносин (2007, Німеччина), MBA.
08.1996-03.2002 - курсант Одеської державної морської академії. 10.1999-09.2002 - диспетчер, заступник ґенерального директора морського агентства «Одемара». 09.2002-08.03 - заступник головного диспетчера головної диспетчерської державного підприємства «Одеський морський торговельний порт». 08.2003-04.05 - головний диспетчер державного підприємства «Одеський морський торговельний порт». 04.2005-10.11 - 1-й заступник начальника державного підприємства «Одеський морський торговельний порт». 07.2011-06.13 - в.о. начальника, начальник державного підприємства «Одеський морський торговельний порт». 06.2013-04.14 - в.о. голови, голова ДП «Адміністрація морських портів України». 04.2014-03.15 - 1-й заступник голови ДП «Адміністрація морських портів України». 03.2015-05.16 - заст. Міністра інфраструктури України. 06.2021-12.22 - заст. Міністра інфраструктури України.
Контакти:


Роздрукувати довідку